Εξυπηρέτηση Πελατών

– Καλαμάτα
Monday, 16 Jan 2017 – Tuesday, 17 Jan 2017
ELITE CITY RESORT – ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ – ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Καλαμάτα
€70.00 – €100.00

– Ηράκλειο Κρήτης
Monday, 23 Jan 2017 – Tuesday, 24 Jan 2017
Ηράκλειο
€70.00 – €100.00

 – Ρόδος
Wednesday, 01 Feb 2017 – Thursday, 02 Feb 2017
Best Western Plaza Hotel
Ρόδος
€70.00 – €100.00

Βιτρίνες γλυκών Ξενοδοχείων και Ζαχαροπλαστείων
-Ρόδος
Tuesday, 31 Jan 2017 – Wednesday, 01 Feb 2017
ΑΝΚΟ Αcademy, Εμπορικό κέντρο “Μήδεια”
Ρόδος
Free

-Κως
Wednesday, 01 Mar 2017 – Thursday, 02 Mar 2017
ANKO Academy
Κως
€170.00 – €250.00

Animation Cuisine, Live cooking buffet – Live cooking bistrot – Live cooking snacks 
– Αθήνα
Tuesday, 07 Feb 2017 – Thursday, 09 Feb 2017
Cassandra Street-Votanikos
Αθήνα
€280.00 – €600.00

Διαχείριση Παραπόνων
– Καλαμάτα
Thursday, 09 Feb 2017 – Friday, 10 Feb 2017
ELITE CITY RESORT – ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ – ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Καλαμάτα
€60.00 – €90.00

– Ηράκλειο Κρήτης
Monday, 20 Feb 2017 – Tuesday, 21 Feb 2017
Ηράκλειο
€60.00 – €90.00

– Χανιά
Wednesday, 22 Feb 2017 – Thursday, 23 Feb 2017
Χανιά
€60.00 – €90.00

Τεχνικές Sous vide για μαζική παραγωγή 
-Ηράκλειο
Thursday, 16 Feb 2017 – Friday, 17 Feb 2017
ΙΕΚ ΑΚΜΗ
Ηράκλειο
Free

-Θεσσαλονίκη
Thursday, 23 Feb 2017 – Friday, 24 Feb 2017
ΙΕΚ ΑΚΜΗ
Θεσσαλονίκη
Free

Digital Marketing Masterclass
– Αθήνα
Wednesday, 15 Feb 2017 – Friday, 17 Feb 2017
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΕΩΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΕΕΔΕ) – Hellenic Management Association ΣΩΜΑΤΕΙΟ Μ.Κ.Χ.
Αθήνα
€120.00 – €170.00

– Θεσσαλονίκη
Wednesday, 01 Mar 2017 – Friday, 03 Mar 2017
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΕΩΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Ε.Ε.Δ.Ε. ΣΩΜΑΤΕΙΟ Μ.Κ.Χ.
Θεσσαλονίκη
€120.00 – €170.00

– Ρόδος
Wednesday, 22 Mar 2017 – Friday, 24 Mar 2017
Best Western Plaza Hotel
Ρόδος
€120.00 – €170.00

Budgeting-Cost Control
– Ρόδος
Friday, 03 Feb 2017 – Saturday, 04 Feb 2017
Best Western Plaza Hotel
Ρόδος
€80.00 – €110.00

– Ηράκλειο Κρήτης
Friday, 24 Feb 2017 – Saturday, 25 Feb 2017
Ηράκλειο
€80.00 – €110.00

 – Θεσσαλονίκη
Friday, 17 Mar 2017 – Saturday, 18 Mar 2017
Θεσσαλονίκη
€80.00 – €110.00

ΜοντέρναΕλληνικήΚουζίνα
-Κέρκυρα
Tuesday, 28 Mar 2017 – Wednesday, 29 Mar 2017
KONTOKALI BAY RESORT & SPA Α.Ε.
Corfu
Free

-Βόλος
Tuesday, 07 Mar 2017 – Wednesday, 08 Mar 2017
LE GOURMET
Βόλος
Free